Přihlášení
Registrace
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Naše první výstava!

3.5.2003 se ve Frýdku-Místku konala XXXII. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK. Byla to naše první výstava, které jsme se zúčastnili coby vystavovatelé, nikoli pouze jako návštěvníci. Účastnili jsme se jí pouze s jednou z kočiček. Vystavovali jsme jen Baby i když jsme se těšili, že svou první výstavu absolvují obě dohromady a budou se "psychicky podporovat" :-) Bienečka totiž byla před časem nemocná a do termínu výstavy se jí nepodařilo dostat se do 100%ní kondice.

pokračování…


Naše "holky" - rozdíly v povahách

Koťátka máme doma už více než měsíc. Za tu dobu, co je máme, se každá z kočiček vyvinula úplně jinak, projevují se naprosto rozdílně. Každá má jinou povahu, jiné záliby, obě jsou jinak temperamentní.... Myslíme, že úplná aklimatizace a přivyknutí novému prostředí jim trvala tak 2 až 3 týdny.

pokračování…


Návštěva v naší „ZOO“

Tak jsme k nám pozvali na před silvestrovské posezení kamarádky a kamarády. Nebylo to kvůli nám, ale spíše kvůli kočičkám. Bylo těsně před hodinou "H" a všechno už bylo nachystáno.

Hodina "H" nastala, čekáme na zvonek. Crrrrrrr, už je to tady, otvíráme. Jaké je naše překvapení, když hosté vcházejí a v rukou mají vstupenky! Nebudete věřit! My jsme také nevěřili, ale bylo to tak, jsou to šprýmaři :) Vstupenku jsem nafotil a tady ji máte.

UPOZORNĚNÍ: Na Kamenném vrchu nikdy nebyla a ani není žádná pobočka ZOO Brno! Takže nepátrejte, nevolejte, neshánějte :)


Cesta pro kočičky a zpět domů

Je ráno 17. prosince 2002, 4:40 hodin. Vstáváme. Je to šílené (tak brzo, brr), ale touha vidět co nejdříve kočičky nás rychle vzpružila. Kolem páté ranní hodiny se zastavujeme pro třetího člena naší výpravy. Třetím členem byla moje mamka. I ona je velkou milovnicí zvířat a naší nabídku (přání), aby jela s námi, s nadšením přijala. Tak jsme vyrazili. Zrovna na dnešní den hlásili hrozné počasí - zima, námrazy, sníh... prostě kalamita. Už od rána posloucháme rádio, aby jsme věděli jak jsou na tom dálnice. Ve zprávách hlásí, že na 89 kilometru, je havárka několika kamionů, nákladního auta a cisterny. Cisterna se převrátila a leží přes celou dálnici v jednom směru, "naštěstí" pro nás ve směru Praha - Brno.

pokračování…


Jak jsem se zbláznil ;-)

Moje šílené rozhodnutí vzniklo ze dne na den. Nemyslím tím rozhodnutí mít kočku (kočky), ale rychlost s jakou se vše seběhlo. Už delší dobu (cca 1,5 roku) jsem se staral o Maxe (bílý kocour - perská činčila) a pomalu nastal čas ho vrátit původní majitelce. A jak už to určitě někteří z vás poznali, není jednoduché se jen tak s mazlíčkem rozloučit. Protože moje přítelkyně viděla, jak moc mě to mrzí, a navíc si Maxe také oblíbila, hodně mě podpořila v myšlence pořídit si miláčka jiného. Samozřejmě na Maxe se nedá zapomenout, povahově to byla "osobnost".

pokračování…


 
obrázek
Inzerce
Prodám kotátka MCO s PP
Nabízím k prodeji kotátka MCO s PP k 11.10. Kotátka budou odčervená, očkovaná a s čipem. Rodiče jsou k vidění. Nezávazná návštěva vítána. Jsme malá chovná stanice. Tel: 608130502
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Maine-Coon.cz, je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek zakázáno.
Fotografie na úvodní stránce JW Beyrouth chovatelská stanice Beyrouth, CZ