Přihlášení
Registrace
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Naše první výstava!

3.5.2003 se ve Frýdku-Místku konala XXXII. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA KOČEK. Byla to naše první výstava, které jsme se zúčastnili coby vystavovatelé, nikoli pouze jako návštěvníci. Účastnili jsme se jí pouze s jednou z kočiček. Vystavovali jsme jen Baby i když jsme se těšili, že svou první výstavu absolvují obě dohromady a budou se "psychicky podporovat" :-) Bienečka totiž byla před časem nemocná a do termínu výstavy se jí nepodařilo dostat se do 100%ní kondice.

pokračování…


Naše "holky" - rozdíly v povahách

Koťátka máme doma už více než měsíc. Za tu dobu, co je máme, se každá z kočiček vyvinula úplně jinak, projevují se naprosto rozdílně. Každá má jinou povahu, jiné záliby, obě jsou jinak temperamentní.... Myslíme, že úplná aklimatizace a přivyknutí novému prostředí jim trvala tak 2 až 3 týdny.

pokračování…


Návštěva v naší „ZOO“

Tak jsme k nám pozvali na před silvestrovské posezení kamarádky a kamarády. Nebylo to kvůli nám, ale spíše kvůli kočičkám. Bylo těsně před hodinou "H" a všechno už bylo nachystáno.

Hodina "H" nastala, čekáme na zvonek. Crrrrrrr, už je to tady, otvíráme. Jaké je naše překvapení, když hosté vcházejí a v rukou mají vstupenky! Nebudete věřit! My jsme také nevěřili, ale bylo to tak, jsou to šprýmaři :) Vstupenku jsem nafotil a tady ji máte.

UPOZORNĚNÍ: Na Kamenném vrchu nikdy nebyla a ani není žádná pobočka ZOO Brno! Takže nepátrejte, nevolejte, neshánějte :)


Cesta pro kočičky a zpět domů

Je ráno 17. prosince 2002, 4:40 hodin. Vstáváme. Je to šílené (tak brzo, brr), ale touha vidět co nejdříve kočičky nás rychle vzpružila. Kolem páté ranní hodiny se zastavujeme pro třetího člena naší výpravy. Třetím členem byla moje mamka. I ona je velkou milovnicí zvířat a naší nabídku (přání), aby jela s námi, s nadšením přijala. Tak jsme vyrazili. Zrovna na dnešní den hlásili hrozné počasí - zima, námrazy, sníh... prostě kalamita. Už od rána posloucháme rádio, aby jsme věděli jak jsou na tom dálnice. Ve zprávách hlásí, že na 89 kilometru, je havárka několika kamionů, nákladního auta a cisterny. Cisterna se převrátila a leží přes celou dálnici v jednom směru, "naštěstí" pro nás ve směru Praha - Brno.

pokračování…


Jak jsem se zbláznil ;-)

Moje šílené rozhodnutí vzniklo ze dne na den. Nemyslím tím rozhodnutí mít kočku (kočky), ale rychlost s jakou se vše seběhlo. Už delší dobu (cca 1,5 roku) jsem se staral o Maxe (bílý kocour - perská činčila) a pomalu nastal čas ho vrátit původní majitelce. A jak už to určitě někteří z vás poznali, není jednoduché se jen tak s mazlíčkem rozloučit. Protože moje přítelkyně viděla, jak moc mě to mrzí, a navíc si Maxe také oblíbila, hodně mě podpořila v myšlence pořídit si miláčka jiného. Samozřejmě na Maxe se nedá zapomenout, povahově to byla "osobnost".

pokračování…


 
obrázek
Inzerce
Hledáme nového člena rodiny
Sháním mainskýho mývalího koucourka nejlépe kotátko jako mazlíka kterého by jsme mohli rozmazlovat a nejvíc moje dcera , nejlépe do 3000Kč. Bydlíme u Brna . Email : matulovaemilie@sezna m.cz
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Maine-Coon.cz, je bez písemného souhlasu provozovatelů stránek zakázáno.
Fotografie na úvodní stránce JW Beyrouth chovatelská stanice Beyrouth, CZ